«Вы х*евы победители»: Цимбалюк жорстко розніс соратників Путіна в Криму і ОРДЛО. Відео

 

Цимбалюк жорстко розніс соратників Путіна в Криму і ОРДЛО

 
Відомий український журналіст Роман Цимбалюк гнівно розкритикував посібників путінського режиму, які організували показушні «паради» в честь Дня перемоги в тимчасово непідконтрольних Києву містах України.
 
Цимбалюк
Цимбалюк жорстко розніс соратників Путіна в Криму і ОРДЛО

Свої обурення по даній події він озвучив на своїй сторінці в Facebook і в відеоблозі на YouTube. «По державному телебаченню окупанти щосили транслюють« паради »із захоплених українських міст: Луганськ, Донецьк. У плані ще Сімферополь і Севастополь. Переможці ху * ви », — написав він.
 
Більш того, журналіст додав, що навіть вдаючись до таких награних дрібниць Росія всіляко намагається продемонструвати всьому світу рівень своїх амбіцій.
 
«Військова техніка, військова форма така ж, як в Росії. А все чому? Тому що вона і є російською. І навіть емблеми на бортах автомобіля ідентичні тим, які у російських танків на Красній площі », — підкреслив журналіст. Нагадаємо, Роман Цимбалюк не раз критикував Росію за постійні спекуляції з приводу перемоги у Другій світовій війні.
  Відео Youtube Роман Цимбалюк Джерело інформації: replyua.net

 

 

Путин упал плашмя на лед во время хоккейного матча. Ржет весь Интернет. Видео Шустер заявив, що Порошенко повинен відповісти за Дебальцеве і Іловайськ. Відео