“Что вы делаете? Отпустите!” : Зеленського» врятували «від пропагандистки Путіна. Відео

 

“Что вы делаете? Отпустите!” : Зеленського врятували від пропагандистки Путіна

   
Як передає видання «Obozrevatel» сьогодні в турецькому Стамбулі, де президент України Володимир Зеленський 8 серпня зустрічався зі Вселенським Патріархом Варфоломієм, до нього не допустили журналістів пропагандистського телеканалу «Росія 1».
    Зеленського врятували

 
Цей інцидент стався в той момент, коли президент України після прощання з патріархом прямував до свого автомобіля. До Зеленському підійшли українські журналісти і президент країни дав їм короткий коментар, після чого сів у машину.
   
У тугіше секунду один з охоронців, президента, блокував російську журналістку-пропагандистської, утримуючи її за руку.
   
«Що ви робите? Відпустіть! « — закричала журналістка, вона зуміла вирватися вже тоді, коли автомобіль президента виїхало з провулка.
   
Пізніше в прес-службі Патріархії розповіли, що причиною таких заходів могли стати будь-які дії журналістів, які охорона порахувала некоректними відповідно з даною ситуацією і своїм завданням по забезпеченню безпеки зустрічі.
      Відео Youtube Ukrinform TV

 

 

На похоронах Віллі Токарєва помітили «гробовщика», схожого на Порошенко. Пряма трансляція Кто будет троллить Зеленского?: «Квартал 95» нашел актера для пародий на нового президента. Видео