Аваков пішов у рознос, реакція буде жорсткою

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстко відреагувати на рішення виконкому Черкаської міськради про відкриття магазинів і літніх терас кафе в умовах пандемії коронавірусу. Про це він повідомив 1 травня у своєму Twitter.

Аваков пішов у рознос
Аваков пішов у рознос, реакція буде жорсткою

З початку карантину через епідемію COVID-19 в Україні пройшли акції протесту підприємців, що позбулися доходу, з вимогою послабити введені обмеження. Напередодні керівництво Черкаської області піддавшись тиску дало добро на роботу торгових точок і закладів громадського харчування в форматі літніх терас. При цьому на сьогодні в даному регіоні було зареєстровано 296 випадків коронавірусу, 6 осіб померли.

«Пан міський голова Черкас, ви загралися! Припиніть ризикувати здоров’ям і життям людей заради політичних ігор! Реагування буде жорстким!» — написав Аваков.

Черкаський відділ поліції вніс відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 325 Кримінального кодексу. Поліція вказує на необхідність дотримання законодавства та відмову від дій, що суперечать постановам Кабміну.

Карантинні обмеження почнуть слабшати в Україні з 12 травня, виключно за рішенням Кабміну України за згодою головного санітарного лікаря України.

 

Порошенко знову влаштував БУНТ в Раді. Під час вчорашньої позачергового засідання Верховної Ради депутати фракції «Європейська солідарність» на чолі з експрезидентом Петром Порошенко заблокували трибуну. Відео