“Ну вот и началось”: Рабочие заводов Коломойского ворвались в здание НБУ. Их едва остановила полиция

Робочі заводів Коломойського увірвалися в будівлю НБУ. Їх ледь зупинила поліція

 

 

Мітингувальники під Національним банком України (НБУ) співробітники підприємств олігарха Ігоря Коломойського увірвалися в зону холу будівлі, але далі не проникли.

“Агресивно налаштовані молоді люди прорвалися в зону холу перед пропускним бюро, поліція перешкоджала подальшому проникненню в режимний об’єкт”, – заявили в НБУ.

 

Протестующие ворвались в Нацбанк
Протестующие ворвались в Нацбанк

 

Як пише інформагентство УНІАН, яке належить Коломойському, до акції приєдналися представники ряду металургійних підприємств країни, більшість з яких також належать олігарху і його партнерам. Вони нібито протестують проти політики Національного банку і вимагають відставки його керівництва.

За даними колишнього співробітника телеканалу Коломойського, а нині – нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубинського, протести під НБУ пов’язані з проведенням виїзного засідання фінансового комітету Верховної Ради, яке відбудеться в НБУ 27 листопада.

Як повідомлялося, на минулому тижні Ігор Коломойський заявив, що працівники підконтрольного олігархові “Нікопольського заводу феросплавів”, які третій місяць мітингують біля центрального офісу “ПриватБанку” в Дніпрі , можуть зайти в будівлю.

 


Пр“Ах ти украинска ку*ва” и стерва”: польську студентку, яка обізвала українку вигнали з університету Польщі. Відео

Протестующие ворвались в Нацбанк

реф