“Ах ти украинска ку*ва” и стерва”: польську студентку, яка обізвала українку вигнали з університету Польщі. Відео

“Ах ти украинска ку*ва” и стерва”: польську студентку, яка обізвала українку вигнали з університету Польщі

Польська студентка Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині образила українку, яка їхала з нею в поїзді. Свої ксенофобські міркування дівчина виклала в мережу.

За словами студентки, українка нібито зайняла її місце в поїзді. За це дівчина назвала попутницю «курвою», «е … ой прибиральницею», «твариною» і закликала українських мігрантів «дотримуватися ієрархії».

 

Польша

 

«Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити … Мало того, що вона була товста, але ще у неї був великий чемодан, і вона нічого не розуміла. Я повинна була піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. Е … ь цих українських стерв, так ненавиджу їх … Ця жінка – тупа прибиральниця, так що ієрархію треба дотримуватися», – заявила полька.

 

Відео Youtube tvolsztyncompl

Через скандал керівництво Вармінсько-Мазурського університету відсторонило студентку від навчання. Крім того, в прокуратуру було направлено повідомлення про можливе скоєння злочину.

В результаті дівчина записала ще одне відео, в якому запевнила, що не підтримує націоналізм або дискримінацію, а те, що сталося назвала «жартом».

«Вибачте, я не подумала, я просто дура», – сказала вона.

 

 скандал в Польше
Ксенофобский скандал в Польше

 

Це вже не перший ксенофобський скандал в Польщі, пов’язаний із заробітчанами. Так, в серпні в одному з ресторанів Гдині українців назвали «недолюдками».

За даними Міністерства соціальної політики України, без урахування нелегальних мігрантів щорічно на сезонні роботи за кордон їдуть до дев’яти мільйонів українців. При цьому, згідно з інформацією Євростату, більшість відправляється саме на польський ринок праці.

Ксенофобский скандал в Польше