Жорстока бійка в метро: Прихильники Шарія та націоналісти билися в палицями, кулаками та ногами. Відео

Прихильники Шарія та націоналісти билися в метро

Після сьогоднішньої акції в Києві між прихильниками популярного блогера Анатолія Шарія та українськими націоналістами відбулися серйозні зіткнення.

Прихильники Шарія та націоналісти билися в метро
Прихильники Шарія та націоналісти билися в метро
 

У мережі з’явилося відео жорстокої бійки на станції метро «Театральна». На записі видно, як прихильники Шарія загнали в кут хлопців і б’ють їх ногами і палицями.

При цьому в поліції раніше заявляли, що на станціях метро чергують наряди поліції, які забезпечують правопорядок і відстежують від’їзд пікетників, бо більшість прихильників Шарія приїжджали до Києва з інших міст. Зокрема, багато було одеситів.

За попередніми підрахунками поліції, в сьогоднішньому пікеті з боку Шарія взяли участь до 500 осіб, а їх опонентів було близько 100.

В ході мітингу затримано 15 агресивних учасників.

facebook

А блогер Анатолій Шарій в Telegram опублікував своє відео, і озвучив свою версію початку бійки в метро між противниками та прихильниками його партії.

Блогер заявив що група противників Шарія напала на людей ззаду і б’є, причому вже лежачих натовп б’є ногами та руками.

 

Як ми також розповідали, сьогодні соцмережі облетіли скандальні фото, на яких ув’язнена за криваве ДТП в місті Харків Олена Зайцева, як в нічому небувало загоряє на території тюрми. А всі інші ув’язнені в цей час працюють в трудових цехах.