“Ты лизал жопу Януковичу, а сейчас Порошенко лижеш”: Як Шарий знущався з Гончаренко в прямому ефірі

Шарий против Гончаренко

Народний депутат від «ЄС» Олексій Гончаренко та блогер Анатолій Шарий влаштували перепалку в прямому ефірі після обговорення роздачі листівок про коронавірус.

Нардепи від «Батьківщини» Іван Крулько і від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко, спільно з головою партії «5.10» Геннадієм Балашовим обурилися тим, що «Партія Шария» роздає листівки з рекомендаціями щодо боротьби з коронавірусом. Коли Шарий включився до ефіру, сталася словесна перепалка.

Шарий против Гончаренко
Шарий против Гончаренко
 

«Я б просто хотів запитати – хто-то інформував населення крім нашої політсили? Ось цей, у якого рвонуло, в рожевому (Крулько – прим. Ред.) – може бути він роздавав? Може бути «Батьківщина» роздавала? Може бути Балашов зі своїм 0,003% роздавав? Або Гончаренко, у якого ми були на окрузі?» – сказав Шарий.

Після цього Гончаренко став питати, де Шарий перебуває і чому він не в Україні. Блогер пояснив, що не може приїхати в Україну через розшук.

«Коли Олексій лизав дупу Януковичу, Янукович мене поставив в розшук. І я в розшуку перебуваю з часів Януковича. Коли Гончаренко переключився на лизання дупи Порошенко, то я знову в розшуку», – парирував Анатолій Шарий.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, харківський мер Геннадій Кернес оскандалився, зробивши цинічний коментар про померлих від коронавируса громадян Італії: “В Італії ніхто вже не їздить, там одні трупики”. Відео