Мережа ШОКОВАНА: Поки всі працюють – винуватиця смертельного ДТП Зайцева загоряє в тюрмі

Винуватиця смертельного ДТП Зайцева загоряє в тюрмі

У Мережі з’явилися фото відбування покарання засудженої за смертельний наїзд на шістьох людей в Харкові Оленою Зайцевої. Знімки опублікувала на своїй сторінці в Facebook Олександра Закордонна.

Винуватиця смертельного ДТП Зайцева загоряє в тюрмі

 

На кадрах видно, що Зайцева в компанії ще однієї дівчини загоряє на лавці в окремому дворику в’язниці в той час, коли інші ув’язнені працюють в швейному цеху.

“На фото вбивця Зайцева і ще одна мажорка на ім’я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого їх немає” , – написала Закордонна, проілюструвавши різницю в відбуванні покарання знімком буднів інших засуджених.

У коментарі виданню “Обозреватель” начальник Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк підтвердила достовірність знімків. За її словами, Зайцева знаходиться у відмінних від інших умовах, оскільки відбуває покарання в секторі тих, кого засудили за злочини з необережності.

Винуватиця смертельного ДТП Зайцева загоряє в тюрмі
Винуватиця смертельного ДТП Зайцева загоряє в тюрмі

“Вони повністю ізольовані від інших засуджених. Всього в секторі, разом з Зайцевої, їх шестеро” , – пояснила вона, додавши, що такі засуджені не можуть вільно пересуватися по території установи, тому що це заборонено законодавчо.

“Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий двір. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні розмови дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації”, – додала Мицюк.

Джерело