«Він крав у армії». Портнов розкрив офшор Вакарчука і закликав «Голос» здати депутатські мандати

Портнов розкрив офшор Вакарчука і закликав фракцію «Голос» здати депутатські мандати

Портнов – Вакарчук…

Юрист Андрій Портнов звинуватив лідера партії «Голос», Святослава Вакарчука ще в одному факті приховування від сплати податків.

 

Портнов - Вакарчук...

 

Юрист знайшов черговий офшор лідера партії “Голос”. Про це Портнов повідомив в своєму телеграм-каналі, а також у відеоблозі на YouTube.

«Лідер партії Голос і моральний авторитет нації Вакарчук, я знайшов ваш офшор на Британських Віргінських островах і рахунок в Швейцарії. Ви через цей офшор крали податки в української армії. Поки звіряйте реквізити і готуйте тупі морди для відповідей на питання слідства і журналістів:

Krim Associates SA
Адреса: Trident Chambers, Wickhams Cay 1,
POBox 146, Road Town, Tortola, BVI
BANK: UBP IN ZURICH
SWIFT: UBPGCHZZ
IBAN: CH27 0865 7007 0B69 1278 3
NAME: Krim Associates SA
Kunden-Nr .: 007-7440145
Директор Andreas Moustras», – зазначив Портнов.

У своєму відеоблозі юрист розповів подробиці про вненалогову лазівку Святослава Вакарчука.

«До вашої уваги – напханий британськими Віргінськими офшорами і швейцарськими рахунками лідер партії Голос Вакарчук, чия фракція складається з антикорупціонерів, героїв Майдану та представників фонду Сороса. У цьому матеріалі я ще раз показую, що вони злодії, в період війни крав податки у армії, освіти і медицини. Закликаю всю фракцію Вакарчука здати депутатські мандати», – зазначив Андрій Портнов.

 

Андрей Портнов Портнов – Вакарчук…

 

Також нещодавно, у своєму блозі в соціальних мережах Андрій Портнов прокоментував ухвалені постанови Київського апеляційного суду про примусове притягнення Порошенка: «Петро Олексійович про всяк випадок в смугастому одязі відразу по дому ходіть, можуть в будь-яку хвилину взяти за гриву»