Таємний корпоратив Вакарчука в Мінську: З Радою все буде добре, але 100$ тисяч на дорозі не валяються. Відео

Таємний корпоратив Вакарчука в Мінську: З Радою все буде добре, але 100$ тисяч на дорозі не валяються

 

Корпоратив Вакарчука

У партії «Голос» досить нервово реагують на зашквар свого лідера Святослава Вакарчука на корпоративі IT-спеціалістів у Мінську.

Розповідають про творчість і цькування. Це при тому, що, до речі, Вакарчук, за останні 3 місяці вже не вперше гастролює в Білорусі на комерційній основі. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

 

Корпоратив Вакарчука
Корпоратив Вакарчука

 

Він зазначає, якщо в партії «Голос» не розуміють, то можна і пояснити популярно. Справа в тому, що корпоратив – це не про творчість. Це про обслуговування клієнтів. Про творчість – це концерт, коли люди купують квитки, щоб насолодитися талантом видатного автора і співака Вакарчука, а, коли люди п’ють, закушують, мацають за попки колег під пісні лідера фракції Верховної Ради України – це не творчість, а щось інше.

Сам Вакарчук теж, очевидно, підозрював, що з цим корпоративом щось не так. Тому що в його райдері була заборона на знімання, але не відмовився. Тому що Рада так Радою і залишиться, а 100 тисяч доларів — це завжди 100 тисяч доларів, і на вулиці наваляються.

 

 По матеріалах видання replyua.net

Як ми уже писали, не що давно Андрій Портнов дуже грубо звернувся до співака і лідера партії “Голос” Святослава Вакарчука: “Ты рифмоплет, иди на**уй со своим майданом”: Портнов грубо звернувся до Вакарчуку за виступ перед російськими олігархами

 

реф