“Ты рифмоплет, иди на**уй со своим майданом”: Портнов грубо звернувся до Вакарчуку за виступ перед російськими олігархами

“Ты рифмоплет, иди на**уй со своим майданом”: Портнов грубо звернувся до Вакарчуку за виступ перед російськими олігархами

 

Український юрист і ініціатор кримінального переслідування Петра Порошенко Андрій Портнов прокоментував заяву партії “Голос” Святослава Вакарчука, який висловив стурбованість можливим припиненням “справ Майдану” українськими слідчими органами.

Про це Портнов написав в своєму телеграм-каналі.

 

портнов
Портнов грубо звернувся до Вакарчуку за виступ перед російськими олігархами

 

“Маргінальна партія Голос, чий лідер в 2015-му році за російські гроші виспівував наспіви для російських олігархів в Монте-Карло закликала зібрати позачергову сесію, щоб «врятувати розслідування справ Майдану».

Дорогі ріфмоплёти і герої російських вечірок, по-перше, йдіть вже потихеньку зі своїм Майданом НХ.

По-друге, ваша пропозиція про поправки і автоматичному перекладі слідчих з ГПУ в ГБР – консервація шестирічної тотальної фальсифікації цієї кримінальної справи. Тільки нові слідчі можуть проаналізувати, хто і навіщо фабрикував в цій справі докази, виводив з під відповідальності Парубія і інше “полуразвитое бичйo”, хто стріляв в співробітників міліції, роззброював військові частини, організовував масові заворушення і вкрав два ключових томи розслідувань з десятками відеодоказів.

А по-третє, що там з голодуванням адвоката Майдану? Контроль холодильника хтось здійснює? “, – написав юрист.

Раніше в ефірі ток-шоу Савіка Шустера нардепи від “Голосу” і журналістка з пулу Порошенко Яніна Соколова заявляли про те, що кримінальні справи Майдану нібито “виявилися в руках Портнова”, на що сам юрист заявив що “якби ці справи виявилися у мене в руках, ви абсолютно всі вже перебували б у слідчих ізоляторах, включаючи організаторів і всіх, хто фінансував розпалювання ненависті і пропаганду війни”.

Нагадаємо, раніше партія “Голос” зажадала проведення екстреної сесії парламенту, щоб розглянути на ній питання про зміну підслідності “справ Майдану”.

Партію “Голос” не влаштовує недавню передачу цих справ слідчим ГБР, чий шеф Роман Труба став особистим ворогом Петра Порошенко після того, як відомство відкрило 12 кримінальних справ стосовно екс-президента і його оточення.

 

голос