Поліцейські напали на журналіста та зламала йому техніку

Сьогодні, 29 квітня, під час мітингу під Кабміном поліція напала на журналіста “Громадського” Богдана Кутєпова, який знімав те, що відбувається на камеру. Про це повідомляє видання “Antikor”.

Поліцейські напали на журналіста
Поліцейські напали на журналіста

За останніми даними силовий вплив на журналіста здійснили службовці підрозділу “Тор”. Аргументувати свої дії правоохоронці відмовилися. Для поліцейських підставою для застосування фізичної сили послужило те, що журналісти перебували на газоні під час знімання.

В ході розмови з Кутеповим правоохоронці не показали посвідчення, а також не повідомили імена і звання. Більш того, невідомі з підрозділу “Тор” поводилися по-хамськи, в розмові з журналістами вживали ненормативну лексику та погрози.

В ході силового впливу, поліцейськими була пошкоджена особиста техніка журналістів. На місце події була викликана поліція, для компенсації пошкодженого майна і розгляду в правомірності дій службовців підрозділу “Тор”.

 

Як ми уже повідомляли, сьогодні поліція навідалася з перевіркою в ресторан нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка після того, як поширилася інформація про те, що ресторан приймає відвідувачів, попри карантин. Відео

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.