Новина ДНЯ: В ресторан Миколи Тищенко нагрянула поліція з перевіркою. Відео

В ресторан Миколи Тищенко нагрянула поліція з перевіркою

 

Як відомо на днях в українських ЗМІ з’явилася непідтверджена інформація, що всупереч забороні ресторан “Велюр”, який належить депутату Миколі Тищенку продовжує працювати.

В ресторан Миколи Тищенко
В ресторан Миколи Тищенко нагрянула поліція з перевіркою
 

Щоб перевірити інформацію в заклад прийшла поліція Києва. Поліція навідалася з перевіркою в ресторан нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка після того, як поширилася інформація про те, що ресторан приймає відвідувачів, попри карантин.

Представник поліції Андрій Вернигора, який прибув до закладу заявив що під час перевірки відвідувачів в ресторані не було.

“В закладі знаходилося кілька співробітників. поліцейскі роз’яснили персоналу ресторану норми про дотримання карантину і відповідальність за його порушення. Адміністратор написав пояснення і зобов’язання про заборону закладам громадського харчування приймати відвідувачів на період карантину”, – повідомив правоохоронець.

 

Джерело

Як ми уже повідомляли, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй сторінці в «Фейсбук» опублікувала заяву що її політична сила має намір в найкоротші терміни оскаржити в Конституційному суді закон про ринок землі. “Зеленський ти зрадив народ, я іду до суду” – Тимошенко

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.