Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи та погрози в державній зраді

Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи та погрози в державній зраді

Після сьогоднішнього звернення президента України Володимира Зеленського в якому він закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня на місцеві вибори та крім голосування відповісти на п’ять важливих питань, в мережі розгорнулися буйні дискусії та напади на президента.

Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи
Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи
 

Так «Рух опору капітуляції» в Facebook заявив що Володимир Зеленський не наділений ніякими повноваженнями на проведення опитувань або референдумів, тому його ініціативу в день місцевих виборів слід трактувати як перевищення повноважень і замах на державний переворот.

«Мета цього “опитування” зрозуміла – шляхом маніпуляцій Зеленський і його оточення хочуть бліцкригом продавити очевидні непопулярні та шкідливі для держави рішення, наприклад капітуляцію у війні з Росією, які вони поки бояться втілити в життя через опір українського громадянського суспільства», – йдеться в заяві.

Також наголошується, що опитування президента слід трактувати як приховану агітацію в день голосування. В організації вважають, що президент підриває основи державності та повинен понести за це відповідальність.

А скандальний депутат парламенту від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко назвала ініціативу президента України Володимира Зеленського провести всеукраїнське опитування на місцевих виборах маніпуляцією.

«Схоже, останні чесні вибори в Україні відбулися у 2019-му, за часів Порошенко. Оголошувати опитування за 12 днів до виборів, з незрозумілими питаннями – це відверта маніпуляція і спроба через опитувальник вплинути на провальний для “зелених” результат … І цей псевдоопитування не можна допускати категорично», – йдеться в повідомленні.

Але більшість українців підтримують ініціативи Володимира Зеленського, та просять президента додати ще декілька запитань на виборах. Найпопулярніші запитання які звучить в соціальних мережах це “Чи хочете Ви правдивого суду, та арешту експрезидента України Петра Порошенка?” та питання “Хто винуватий у війні на Донбасі?”.