Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи та погрози в державній зраді

 

Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи та погрози в державній зраді

Після сьогоднішнього звернення президента України Володимира Зеленського в якому він закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня на місцеві вибори та крім голосування відповісти на п’ять важливих питань, в мережі розгорнулися буйні дискусії та напади на президента.

Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи
Після заяви Зеленського про всенародне опитування на президента полетіли образи
 

>

Так «Рух опору капітуляції» в Facebook заявив що Володимир Зеленський не наділений ніякими повноваженнями на проведення опитувань або референдумів, тому його ініціативу в день місцевих виборів слід трактувати як перевищення повноважень і замах на державний переворот.

«Мета цього “опитування” зрозуміла – шляхом маніпуляцій Зеленський і його оточення хочуть бліцкригом продавити очевидні непопулярні та шкідливі для держави рішення, наприклад капітуляцію у війні з Росією, які вони поки бояться втілити в життя через опір українського громадянського суспільства», – йдеться в заяві.

Також наголошується, що опитування президента слід трактувати як приховану агітацію в день голосування. В організації вважають, що президент підриває основи державності та повинен понести за це відповідальність.

А скандальний депутат парламенту від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко назвала ініціативу президента України Володимира Зеленського провести всеукраїнське опитування на місцевих виборах маніпуляцією.

«Схоже, останні чесні вибори в Україні відбулися у 2019-му, за часів Порошенко. Оголошувати опитування за 12 днів до виборів, з незрозумілими питаннями – це відверта маніпуляція і спроба через опитувальник вплинути на провальний для “зелених” результат … І цей псевдоопитування не можна допускати категорично», – йдеться в повідомленні.

Але більшість українців підтримують ініціативи Володимира Зеленського, та просять президента додати ще декілька запитань на виборах. Найпопулярніші запитання які звучить в соціальних мережах це “Чи хочете Ви правдивого суду, та арешту експрезидента України Петра Порошенка?” та питання “Хто винуватий у війні на Донбасі?”.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------