Наталія Мосейчук красиво “розмазала” Нестора Шуфрича

5 листопада на каналі 1 + 1 вийшов новий випуск політичного проєкту Право на владу. Ведуча програми Наталія Мосейчук в прямому ефірі відверто порозмовляла з депутатом парламенту фракції  “ОПЗЖ” Нестором Шуфричем.

Наталія Мосейчук красиво "розмазала" Нестора Шуфрича
Наталія Мосейчук красиво “розмазала” Нестора Шуфрича
 

>

Нардеп Шуфрич почав критикувати законопроєкт українського президента Володимира Зеленського про розпуск Конституційного суду через його скандальне рішення про скасування електронного декларування.

“Я уже не можу мовчати. ​​Ви знаєте, я хочу порадити Володимиру Олександровичу…Ви любите фільми. Перегляньте “Слугу народу”- особливо першу і другу частини. І подивіться ще раз фільм “Хрещений батько”, коли Віто Корлеоне вмирає і каже своєму синові: “той, хто прийде з переговорами, той зрадник”, – почав нести дурниці Нестор Шуфрич.

Ведуча програми Наталія Мосейчук відреагувала на такі заяви словами письменника Миколи Гоголя.

“Нестор Іванович, я б тут, що називається, закликала до певних моральних цінностей Вас, якщо вони у Вас є. І нагадала б Вам слова Миколи Васильовича Гоголя: “Не треба тому чорта шукати, у кого чорт за спиною сидить”, – сказала телеведуча.

Відео ТСН

Раніше ми розповідали, під час прямого ефіру скандальний нардеп Нестор Шуфрич почав словесну перепалку із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшко: “Убери ухмылку со своего лица я тебе сказал…Сволота”. ВІДЕО

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------