Порошенко знав що Венедиктова просить перенести суд, але екс-президент переніс похорон батька

Порошенко знав що Венедиктова просить перенести суд, але експрезидент переніс похорон батька

За інформацією українських ЗМІ Генеральний прокурор Ірина Венедиктова, ще 16 червня попросила перенести суд над Петром Порошенком на іншу дату через смерть його батька. Всі адвокати по цьому судовому засіданні були одразу проінформовані про це.

Порошенко знав що Венедиктова просить перенести суд
Порошенко знав що Венедиктова просить перенести суд / Фото / strana.ua
 

“За інформацією в Порошенка. П. помер батько. Відповідно до 6 ст. 138 КПК України поважною причиною не прибуття на виклик є смерть близьких родичів. Враховуючі викладене, а також неможливістю прибути в судове засідання Порошенко П. прошу відкласти судовий розгляд клопотання на іншу дату”, – Ірина Венедиктова

З цього стає зрозуміло що Петро Порошенко та його адвокати ще навіть учора, зранку уже знали що судове засідання про обрання запобіжного заходу експрезиденту буде перенесено, але попри це вирішили попіаритися на горі та демонстративно перенести похорони.

Так прессекретар експрезидента Цеголко зробив заяву, що через судове засідання над Порошенко похорони були перенесені на п’ятницю, 19 червня. Панахида по померлому Порошенко О.І. відслужать у Свято-Михайлівському монастирі,

Порошенко знав що Венедиктова просить перенести суд

 

Як ми розповідали раніше, після перенесеного інсульту, помер батько п’ятого президента України Петра Порошенка, Олексій Івановичу Порошенко Герой України, 1936 року народження.