Наші красуні курсантки потрапили в новий скандал після загравання з російським поліцейським. Відео

Курсантки потрапили в новий скандал після загравання з російським поліцейським

Молоді українські курсантки з Харкова знову прославили себе та потрапили в скандал. На цей раз дві дівчини записали відеоролик з російським поліцейським.

Курсантки потрапили в новий скандал
Курсантки потрапили в новий скандал

Користувач на TikTok розмістив на своєму обліковому записі «109012nastia» відео, на якому нібито українські курсантки фліртують з російським поліцейським.

Профіль наразі став недоступний, але скандальне відео розмістив Telegram-канал «Zapara ДНЯ».

Наші українські красуні курсантки знову “відзначилися”, опублікувавши відео з російським поліцейським“, – зазначено під постом.

На цей скандал почали реагувати користувачі, так ексглава одеського осередку «Правого сектора» Сергій Стерненко, якого підозрюють у вбивстві,  розмістив ролик в Twitter та поскаржився на це відео в поліцію.

А сьогодні на скандальне відео з мережі TikTok відреагували в Харківському університеті внутрішніх справ.

«Інформація, поширювана в мережі інтернет, де нібито курсантки або студентки Харківського національного університету внутрішніх справ співають з курсантом Російської Федерації, не відповідає дійсності. Просимо перевіряти інформацію, перш ніж її поширювати»,  – йдеться на сторінці вузу в Facebook.

Раніше, ми також розповідали, інші курсантки Харківського національного університету внутрішніх справ також потрапили в скандал після того, як станцювала під блатну пісню російського шансону гурту «Воровайки». ВІДЕО