Радикал Стерненко, якого підозрюють в вбивстві людини отримав повістку в СБУ. Відео

Стерненко, якого підозрюють в вбивстві людини отримав повістку в СБУ

Сергій Стерненко, якого підозрюють в вбивстві людини у 2018 році, повідомив, що отримав повістку про виклик його на допит в СБУ.

У коментарі українським ЗМІ він повідомив , що побоюється вручення підозри. За його словами, в повістці не була вказано, для чого його викликають і в якому він процесуальному статусі.

Стерненко, якого підозрюють в вбивстві людини отримав повістку в СБУ

 

«Я думаю, ця повістка могла бути відправлена ​​для того, щоб надалі спробувати заявити, що я ховаюся або не з’являвся в органах досудового розслідування. Відсутність визначення процесуального статусу і процесуальної дії можуть говорити також про те, що слідство підготувало саме повідомлення про підозру», – заявив Стерненко.

Він повідомив, що друзі радять йому шукати політичний притулок в іншій країні, але він, мовляв, їхати не хоче.

Відзначимо, що їхати йому особливо й нікуди. Всі країни, крім Білорусії, закриті на в’їзд, а на політичний притулок від Мінська він навряд чи може розраховувати. Також невідомо, за що Стерненко міг би існувати, випроси він політичний притулок.

 

Джерело

Як ми уже розповідали,  журналіст Дмитро Гордон поскаржився, що «проклята» радянська влада могла забезпечити зелень в місті, чого не скажеш про нинішніх «демократів»: «Я ненавиджу комуністів, але при них Київ був красивіший» Відео