Страшно, коли мер – чемпіон світу з боксу. Віталій Кличко зловив хуліганів на вулиці. Відео

Кличко зловив хуліганів на вулиці

«Вічний» чемпіон світу по боксу, а також мер Києва Віталій Кличко, прогулюючись вулицями столиці, зловив хуліганів, які розмалювали стіни одного з будинків на Подолі.

Кличко зловив хуліганів на вулиці
Кличко зловив хуліганів на вулиці

Боксерові не довелося згадувати навички з минулого – він викликав поліцію і передав правопорушника в руки правоохоронців. Один з хлопців зумів все ж вирватися і втекти від старшого Кличка.

«Друзі! Пізно ввечері вчора прогулювався по центру Києва. Подивився, як добре оновили вулицю Івана Франка, вийшов на Ярославів вал, Золотоворітську, яку теж недавно відремонтували. Оглянув прилеглі вулиці, де плануємо роботи. І тут на вулиці Стрілецькій натрапив на двох хлопців, які виписували графіті на стіні одного з будинків», – розповів Віталій Кличко.

Київський мер викликав поліцію і став проводити «виховну бесіду», в ході якої один з «художників» втік.

«Другого передав поліції. На відео – обидва молоді, так що, знайдемо і втікача. Давайте любити і берегти своє місто! І примножувати його красу, а не паплюжити», – написав Кличко.

Відео Віталій Кличко

А нещодавно київський голова Віталій Кличко, в прямому ефірі відзначився новим “ляпом”. Мер переплутав слова «після» з «піська», а також не зміг протягом пару хвилин вимовити слово «сенсаційному». Відео

Також ми раніше розповідали, як Віталій Кличко покрив матюкливими словами екстремала-руфера Mustang Wanted (Григорія Кириленко). Інцидент між руфером та Кличком стався в четвер, 2 липня, на Пішохідному мосту в Києві:  “Такие долбое*ы как ты тут лазят”. Відео