Кличко відзначив день народження під салют, АС/DC і п’єсу Чехова. Фото та відео святкування 

 

Кличко відзначив день народження під салют, АС/DC і п’єсу Чехова

Мер Києва Віталій Кличко відсвяткував своє 49-річчя в ніч на 19 липня концертом і святковим салютом. Відео з дня народження столичного голови опублікувала в Фейсбуці солістка групи “Не говори мамі” Маришка Грін.

Кличко відзначив день народження
Кличко відзначив день народження
 

>

За словами співачки, святкування проходило на березі Канівського водосховища. Для вечірки обрали елітний клуб біля Переяслава-Хмельницького.

У клубі встановили сцену для музикантів групи “Не говори мамі”. Вони виконали кілька пісень, в тому числі композицію “Hells Bells” знаменитої метал-групи “AC/DC”. Під цю композицію дали святковий салют, який тривав більше ніж хвилину.

Кличко відзначив день народження

Після цього ведучий свята привітав Віталія Кличка, закликав гостей зробити це хором і вийти до мікрофона і привітати мера особисто. В кінці відео чутно, що хтось із гостей зважився взяти мікрофон, щоб привітати Кличко привселюдно.

Відео Юрий Пидгулько

Як ми також розповідали, мер столиці Віталій Кличко знову допустив курйозний ляп у своєму виступі. Так столичний голова під час прямого ефіру переплутав слова “після” з “піська”, та не зміг вимовити слово «сенсаційному». Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------