“Эй, Маша с Уралмаша”: Геращенко не сподівано заступилась за Зеленського, і “опустила” Захарову

Ірина Геращенко нарешті заступилась за Зеленского, і “опустила” Захарову

 

 

Замість того щоб “підколювати” нашого президента України Володимира Зеленського спікеру МЗС Росії Марії Захарової треба зайнятися і давати поради своєму президенту – Володимиру Путіну.

 

 

 

 

Таку заяву на напади зі сторони скандальної дипломатки країни-агресора опублікувала на своїй сторінці у Facebook колишній віцеспікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

 

 

Також депутатка підкреслила, що критикувати і поганяти главу української держави має право тільки його народ, але ніяк не представники окупантів.

 

 

 

“МЗС Росії нахамив Зеленському. Оперативно нахамили, не чекали не те, що кілька днів, а навіть кілька годин не чекали. Їх “чекаємо від вас сигналу” це – “чекаємо від вас капітуляції”. Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маші з Уралмаша”, – яскраво втихомирила Захарову Ірина Геращенко.

 

 

 

Також вона заявила, що і Українці чекає від Путіна не сигналів, а дій – звільнення заручників і повернення тимчасово окупованих Донбасу і Криму.

 

 

 

Захарова відповіла Зеленському

По матеріалах: obozrevatel.com

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.