«Бл@дь…ну как так!»:Під Києвом знайшли таємний «золотий палац» Ахметова — шейхи і принци віддихають. Відео

 

Під Києвом знайшли таємний «золотий палац» Ахметова — шейхи і принци віддихають

     
Це просто не реально: 25 гектарів лісового масиву, ландшафтний дизайн, кілька великих будівель, а у самому центрі – симетричний палац.
    таємний "золотий палац" Ахметова

   
Самий найбагатший український олігарх Рінат Ахметов на наші гроші, які були отримані від реалізації схеми «Роттердам+» побудував собі у 35 км від української столиці золотий палац.
   
Більше 25-ти гектарів лісу. Ландшафтний дизайн. Десятки будівель. У самому центрі – симетричний палац. Багато гаражів. Альтанки, доріжки. Будівництво ще триває. Так описують українські ЗМІ володіння Рината Ахметова.
   
В мережі це «царство» порівнюють з Межигір’ям Януковича, будинками Петра Порошенка та Віктора Медведчука. Порівняння виявилося не на користь останніх олігархів. Єдиний, чиї володіння виявилися «крутіше» ахметовських – Юрій Іванющенко (Єнакіївський).
   
Однак він знаходиться в розшуку. Бо в «параді розкоші» Ахметов переміг. Земля належить компанії бізнесмена, а знання проходить по документах як реабілітаційний оздоровчий комплекс.
    Відео Youtube BIHUS info
По матеріалах: znaj.ua

 

 

«Эй, Маша с Уралмаша»: Геращенко не сподівано заступилась за Зеленського, і «опустила» Захарову Геращенко все не заспокоїться! Депутатка звинуватила українців, які зробили Зеленського президентом