Гончаренко повертається до колишніх регіоналів? Одеський перевертень проголосував проти ринку землі

Гончаренко повертається до колишніх регіоналів?

Скандальний одеський депутат Олексій Гончаренко, колишній представник влади Януковича, а нині представник фракції «Європейська солідарність» готується напевно змінити партійну орієнтацію.

Українські ЗМІ повідомляють про його зближення на місцевому рівні з опозицією Льовочкіна і Бойка. Першим, такі контури можливого альянсу, помітив одеський журналіст Юрій Ткачов.

Гончаренко повертається до колишніх регіоналів?
Гончаренко повертається до колишніх регіоналів?
 

«Гончаренко здивував: голосував проти, хоча вся партія голосувала за. Чи то вирішив зберегти обличчя, знаючи (підрахувати нескладно) що голосів однаково вистачить, то чи скоро нас чекає черговий акт зміни партійних штанів (з урахуванням його зближення з ОПЗЖ на місцевому рівні)», розповів журналіст.

Так Гончаренко виявився єдиним, хто виступив з різкою критикою земельної реформи. Він бив на сполох так, ніби його прізвище Рабинович, а в кишені лежить партквиток ОПЗЖ.

«Ринок під час чуми. Рада продовжує працювати, але в порушення регламенту. У нас має бути сильна держава, а не держава у якої відбирають силою. Зараз Україна втрачає свою незалежність і це трагедія», – заявив депутат під час обговорення земельної закону.

А після його прийняття, Гончаренко повідомив своїм виборцям, що голосував проти. «Не можна приймати такий важливий закон під диктовку когось, не можна приймати такий важливий закон вночі, не можна приймати його в порушенні регламенту і найважливіше (!) Не можна приймати його в такому вигляді», – аргументував нардеп свій вчинок.

Самі ж одесити відзначають, що Гончаренко давно вже метається в пошуках нової партійного даху, розуміючи, що в разі перевиборів до ВР партія Порошенко в парламент може і не потрапити.

Виступ Олексія Гончаренко у Верховній Раді

Джерело

Нагадаємо що сьогодні після довгих дебатів і роботи над поправками, близько першої години ночі у Верховній Раді було прийнято закон про ринок землі.