“Давайте закопаємо топор війни”: Порошенко після ізоляції заявив що його прийняли в антикризовий штаб

Порошенко заявив що його прийняли в антикризовий штаб

 

Експрезидент України, і голова партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив про початок спільної роботи з представниками чинної влади. Так, за словами політика, він вперше взяв участь в погоджувальній раді з представниками глав парламентських фракцій.

Порошенко заявив що його прийняли в антикризовий штаб
Порошенко заявив що його прийняли в антикризовий штаб

По словах Порошенка, до цього його підштовхнула надзвичайна ситуація яка склалася в Україні. Причина даної ситуації – не коронавірус, оскільки Україні, в якомусь сенсі пощастило – у нас була можливість спостерігати за розвитком інфекції в інших країнах. Проте, не дивлячись на це, Україна виявилася не готова, каже депутат.

Також Порошенко заявив, що за три місяці, поки коронавірус не прийшов в нашу країну, її потрібно було підготувати шляхом покупки антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту та апаратів штучної вентиляції легенів.

Політик порівняв ситуацію, що склалася з початком військової агресії Росії проти України в 2014 році. На сьогоднішній день, за словами Порошенка, для подолання кризи необхідно об’єднання всієї країни.

За останніми даними ЦГЗ, за станом на ранок 26 березня в Україні виявлено 145 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних. Один пацієнт одужав. За добу зафіксовано 32 нових випадки.

Джерело інформації

Як ми уже розповідали, зявилася інформація, що департамент охорони здоров’я КМДА видав наказ, який визначає, як повинні бути обладнані палати для віп-заражених коронавірусом Covid-19 (тільки тим, яким надається державна охорона). А також як повинно здійснюватися їх медичне обслуговування.