«Гончаренко – петух»: Під такі вигуки Олексій Гончаренко знімав ролик на вибори мера Києва. Відео

«Гончаренко – петух»: Під такі вигуки Олексій Гончаренко знімав ролик на вибори мера Києва

За останній час стало дуже багато охочих сісти в тепле місце столичного мера. від кожної партії висувають своїх представників.

«Гончаренко – петух»

 

Від партії “Слуга народу” був оголошений праймеріз, в якому поборються їхні представники, але буде обрана лише одна кандидатура. А вирішальне слово буде за президентом Володимиром Зеленським.

Також колишній мер Харкова і колишній губернатор Харківської області Михайло Добкін заявив, що готовий боротися за крісло мера Києва. Також Добкін пообіцяв відремонтувати столицю і зробити її «такою ж класною», як вона була до приходу нинішнього мера.

А на днях депутат від фракції “Європейська Солідарність” та потенційний кандидат в мери Києва Олексій Гончаренко разом зі знімальною групою записував відеозвернення на вулицях Києва.

Однак процес знімання був перерваний через проїжджачих повз водіїв, які почали викрикувати «Гончаренко півень». Відео інциденту було розміщено в Telegram-каналі Шептун.

Гончаренко – петух

Як ми розповідали раніше, депутат Олексій Гончаренко та ексдепутат парламенту Михайло Добкін влаштували скандал в прямому ефірі. Політики почали ображати один одного, та обзиватися тварюками та алкашами. Відео