Гончаренко звинуватив Зеленського в продажі серіалу телеканалу СТС

Нещодавно на російському каналі СТС почав виходити серіал «Родичі», продюсером якого у свій час виступив Володимир Зеленський. Про це розповів скандальний політик Олексій Гончаренко на своєму каналі в YouTube.

Гончаренко звинуватив Зеленського в продажі серіалу телеканалу СТС
Гончаренко звинуватив Зеленського в продажі серіалу телеканалу СТС
 

>

На російській телеканалі СТС з 18 травня почав виходити серіал «родичі», знятий в 2016 році, знятий Зеленським і «Кварталом – 95». Продюсером серіалу виступив особисто Володимир Зеленський. Одним із власників телеканалу СТС є Національна Медіа Група, в якій головою ради директорів є Аліна Муратовна Кабаєва. Тобто теж родичі. З Володимиром Володимировичем. Україна не Аліна, але саме Аліна опосередковано керує СТС, – заявив постійно невдоволений Гончаренко.

Депутат також повідомив, що серед власників телеканалу СТС Олексій Мордашов – російський бізнесмен, компанія якого «Силові машини» знаходиться під санкціями. Також серед власників російський державний банк ВТБ.

 Політик стверджує, що Володимир Зеленський недарма 15 травня зняв санкції із деяких офшорів. Гончаренко передбачає, що це було зроблено спеціально для отримання роялті за показ серіалу на російському телеканалі.

 

 

 Як ми уже розповідали, колишній депутат Ради Михайло Добкін, і чинний депутат Олексій Гончаренко влаштували скандал і не “перегризлися” в прямому ефірі:  “Ты тварь, слюни аж сюда летят». Відео

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------