Геращенко заявив про перевірку порушення карантину Зеленським

Заступник голови МВС Антон Геращенко розповів що правоохоронні органи вивчать поїздку президента Володимира Зеленського в Хмельницьку область, в ході якої він начебто порушив карантин і відвідав кафе, яке повинно було бути закрито на карантин.

Геращенко заявив про перевірку порушення карантину Зеленським
Геращенко заявив про перевірку порушення карантину Зеленським

Як ми повідомляли, 3 червня, Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Хмельницького на очах у головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшко начебто порушив правила епідеміологічної безпеки – відправився з колегами в кафе, щоб випити чашку кави.

«Поліції не вперше штрафувати президента. Коли Зеленський показав свій бюлетень у квітні 2019 року, він був оштрафований за розголошення таємниці голосування. Тому компетентні органи поліції розглянуть це питання», – зробив заяву на інцидент Геращенко.

За його словами, главі держави може бути виписаний штраф в розмірі 17 тис. Гривень. При цьому, додав він, винність або невинність Зеленського і його супутників потрібно встановлювати виходячи з «загального контексту».

Відео YouTube UA-Stena-Info

Ми також розповідали, що Володимир Зеленський, сьогодні,  перебуваючи в Хмельницькій області зробив ранкову пробіжку. Почав президент пробіжку в 07.15 і бігав 48 хвилин. За цей час він подолав 8,25 км.