Зеленський зранку на Хмельниччині пробіг 8,25 км за 48 хвилин

Президент України Володимир Зеленський під час своєї робочої поїздки в Хмельницьку область пробіг вранці 8 км і розповів, чому також любить відвідування басейну. Його слова 4 червня наводить «Українська правда».

Зеленський зранку на Хмельниччині пробіг
Зеленський зранку на Хмельниччині пробіг 8,25 км за 48 хвилин

Відзначається, що президент почав пробіжку в 07.15 і бігав 48 хвилин. За цей час він подолав 8,25 км.

«Я люблю дуже бігати, провітрюється мозок … Навіть більше плавання люблю. Від плавання немає проблем з хребтом, не болить поперек, а від бігу трохи є… Зате від бігу є відчуття внутрішньої енергії. Дуже раджу! Можна бігати навіть трохи. Питання навіть не у швидкості, і не в темпі, питання тільки в часі. Хоча б 30 хвилин. Головне – не вбивати себе», – поділився своїм враженням після пробіжки Зеленський.

Зеленський зранку на Хмельниччині пробіг

Відзначається, що глава Офісу президента Андрій Єрмак теж бігав, але вийшов пізніше і трохи відстав. А завидники чудової спортивної форми президента уже звинуватили його через встановлене російське меню на його смартфоні.

Глава держави також заявив, що «сніданок треба заслужити». Найбільше президент любить снідати яєчнею зі смаженими перцями, авокадо та овочами. Також президент розповів, що раніше мав надмірну вагу, тому що пив 12-14 чашок кави з цукром в день. Український лідер зізнався, що він кофеман, але наразі перейшов на 4-5 чашок в день і відмовився від цукру.

Фото: tabloid.pravda.com.ua

Як ми також розповідали, напередодні перебуваючи з робочим візитом на Хмельниччині президент відвідав місцеву кав’ярню де випив чашку кави. Після цього в соціальних мережах Володимира Зеленського звинуватили в порушених правил карантину.