Шоу імені Порошенко: Експрезидент зірвався на Зеленського – українці обурені нахабною заявою

Експрезидент зірвався на Зеленського – українці обурені нахабною заявою

 

П’ятий президент України Петро Порошенко розповів свою думку, щодо візиту на допит в ДБР, розмістивши своє повідомлення на сторінці в Facebook.

Голова партії “Європейська солідарність” дав свою відповідь на питання, які він має намір робити кроки, щоб дискредитувати Госбюро розслідувань в очах широкого українського загалу.

 

Експрезидент зірвався на Зеленського
Експрезидент зірвався на Зеленського
 

 

Українські політологи стверджують, що Порошенко усвідомив всю серйозність свого становища, в якому опинився. Він припинив ігнорувати допити в ГБР, і готує заходи для “нападу” на державну структуру: “Зараз незрозуміло що коїться в голові у Порошенка”.

Єкспрезидент написав в своєму посланні, що в країні існують проблеми внутрішньої і зовнішньої політики. Ці проблеми намагаються прикрити наперед приготованими “шоу”.

Політик сказав, що не дасть зробити цього нікому. Він оповістив свій намір надалі захищати Україну, курс в ЄС і НАТО, а також мову, віру і армію, ті постулати на які спирався в період передвиборчої кампанії.

ЗМІ припускають, що нові записи з кабінету Гончарука не випадково спливли після допиту в ДБР, і припускають, що злив “записів” справа рук Петра Порошенка.

Шоу Петра Порошенка в ДБР!

 Джерело


Як ми уже повідомляли, перший президент України Леонід Кравчук розповів, що на виборах голосував за майбутнього президента України Володимира Зеленського: «Якби Зеленського не існувало, нам потрібно було б його придумати»