“Ви не українці!” Порошенко накинувся на поліцейських, які не пустили в ДБР його депутатів. Відео

“Ви не українці!” Порошенко накинувся на поліцейських, які не пустили в ДБР його депутатів

Як повідомляє видання “Страна” пятий президент України Петро Порошенко, зявився сьогодні в ДБР на допит у справі про держзраду, виступив перед учасниками протесту проти призначення на пост заступника глави колишнього адвоката Януковича Олександра Бабікова.

Відповідне відео опубліковано на сторінці Порошенко в Facebook.

 

Порошенко накинувся на поліцейських
Порошенко накинувся на поліцейських

 

“Я хочу зараз від імені нашої команди вибачитися перед вами за таку поведінку цих негідників (співробітників ДБР). Вам повинно бути соромно, ви не поліцейські і ви не українці, – заявив Порошенко , звертаючись до правоохоронців через решітку на вході усередину ДБР.

За його словами, в ДБР збираються зробити шоу з його допиту за підозрами в зраді.

“Я йду на допит по Мінським угодами. Вони будуть намагатися робити політичне шоу в стилі “Сватів” або “95-го кварталу”. Вони вміють робити тільки шоу і ми їм не дамо робити шоу. Ми будемо вимагати забезпечувати державну позицію”, – зазначив він.

Після цього Порошенко з адвокатами під крики “ДБР перетворився в ДНР” відправився на допит. Відзначимо, що він намагався потрапити всередину разом з депутатами фракції “Європейської солідарності”, але охорона пропустила тільки Порошенко та його захисників.

 

 

Як ми уже повідомляли експрезидент Петра Порошенка не захотіли допускати до зустрічі делегацій світових політиків на економічному форумі в Давосі. Порошенку виділили місце в ложі для журналістів, він там сидів на самоті зі своїми відданими журналістами каналу “Прямий”.