“Що Ви хочете від того майдану, дайте Зеленському шанс”: Кравчук в прямому ефірі розніс Вакарчука з Парубієм

 

Кравчук в прямому ефірі розніс Вакарчука з Парубієм

 

В останньому телеефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» перший президент України Леонід Кравчук висловив думку, що запланована 8 та 9 грудня акція «Варта на Банковій» на Майдані Незалежності в Києві може стати перешкодою для підготовки Володимира Зеленського до переговорів в «нормандському форматі».

 

Кравчук в прямому ефірі розніс Вакарчука з Парубієм
Кравчук в прямому ефірі розніс Вакарчука з Парубієм
 

>

 

Зокрема, нардеп від партії «Європейська Солідарність» Андрій Парубій заявив, що зараз в нових революціях не зацікавлений ніхто, але при цьому є ризики для нашої країни. Політик закликав владу не боятися людей на вулицях, так як ми живемо в демократичній країні, але в той же час попередив про неприпустимість переходу «червоних ліній».

Кравчук у відповідь на це сказав, що він сам підтримає відсторонення Зеленського від влади, якщо він переступить «червоні лінії». А поки що зараз потрібно просто помовчати стосовно майбутніх переговорів, які три роки не проводилися.

До того ж, перший президент дорікнув Парубія і Вакарчука в підбурюванні людей тільки з однієї причини – вони відчувають ненависть, тому що не при владі.

«З якою метою ви йдете на Майдан, збираєте людей і будете там, я впевнений, демонструвати свою “ерундіцію”, вибачте на слові. Тільки щоб підбурювати людей. Для чого? Ви допомагаєте президенту? Ви допомагаєте Україні? Ви не допомагаєте Україні, ви заважаєте Україні. Так що я хочу сказати одне: тут працює інтерес не допомогти Україні, а ненависть через те, що вони не при владі», – заявив Леонід Кравчук.

 

Відео Youtube Shuster online

Джерело інформації

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------