Цікаві факти про Білий дім!

 

 

Цікаві факти та привиди Білого Дому!

Будівництво резиденції президентів Сполучених Штатів Америки розпочалося ще 13 жовтня 1792 року, а у 1902 році отримала назву «Білий Дім».

Цікаві факти про Білий дім! 

Чому «Білий дім»?

З ініціативи президента Теодора Рузвельта резиденція була пофарбована у білий колір тому офіційно отримала назву «Білий дім».

Таким чином він розмежував апартаменти президента США та особняки губернаторів штатів.

Історія Овального кабінету

У 1909 році було збудовано робочий кабінет для президентів. Овальна форма була пов’язана з англійською придворною традицією, коли гості збиралися в коло.

З Овального кабінету президенти США звертаються до народу у разі надзвичайних подій (наприклад, Джон Кеннеді звертався з повідомленням про Карибську кризу, а Джордж Буш-молодший – після теракту 11 вересня 2001 року).

Байден с собакой

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Володимир Зеленський виступив зі зверненням перед початком фінальної гри сезону в американському футболі

Офіс першої леді у бункері

Під час другої світової війни президент Франклін Д. Рузвельт облаштував підземний бункер, відомий тепер як Президентський центр з надзвичайних операцій.

Він служить також офісом для першої леді та її персоналу.

Домашні тварини у Білому домі

У різні часи разом із президентами в Білому домі проживали їхні домашні улюбленці. Президент Гувер, наприклад, тримав двох алігаторів, Джефферсон – пересмішника.

Нинішній президент Джо Байден має німецьку вівчарку Коммандер, вона не відрізняється доброзичливою вдачею, та вже покусала кілька людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   У США сталася масштабна пожежа на заводі з перероблення та зберігання пластику

Цікаві факти про Білий дім! 

Привиди Білого дому

Також з’являлася інформація, що кілька світових лідерів бачили у Білому домі привид 16-го президента США Авраама Лінкольна.

Члени президентської сім’ї часто жартували з гостей, прикидаючись примарою Лінкольна.

Авраам Лінкольн
Авраам Лінкольн