Чому не сидить Медведчук? Почали чомусь звинувачувати Зеленського, забувши про Порошенка

 В мережі Почали чомусь звинувачувати Зеленського, забувши про роки правління Порошенка

Чому не сидить Медведчук? – Після сьогоднішнього скандального рішення Дарницького районного суду Києва, який зобов’язав автора книги “Справа Василя Стуса” Вахтанга Кіпіані видалити з твору інформацію про голову політради партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука, в мережі піднялися гнівні висловлювання на адресу Володимира Зеленського.

Чому не сидить Медведчук?
Чому не сидить Медведчук?

Так в соцмережах та українських ЗМІ почали звинувачувати президента Володимира Зеленського що він винен що Медведчук знову прийшов до влади ставши народним депутатом. А всі напевно уже забули хто його прикривав та робив все необхідне, щоб він не втік з країни 3 2014 по 2019 роки.

Так, наприклад блогер Сергій Марченко звинувачує на своїй сторінці в Facebook Володимира Зеленського, та задає питання до чинного Президента України – Чому Медведчук не сидить?.

Блогер помиляється та зазначає, при Медведчук тріумфально повернувся у велику політику при Зеленському, забувши напевно що при Порошенку він балотувався і в президенти країни та створював свою проросійську партію “ОПЗЖ”.

Чому не сидить Медведчук?

Але адекватні користувачі соціальних мереж з гумором відносяться до таких істеричних заяв, та розуміють хто насправді допоміг після майдану у 2014 році “стати на ноги”, та зберегти свої політичні амбіції Віктору Медведчуку.

“А що Зеленський винуватий у всьому уже буде?”, “Ну такой бред я еше неслышал”, “Порошенко пригрів біля корита, а Зеленський крайній”, “А що Порошенко з ним не зробив нічого за шість років?”, – коментують користувачі.

ВІДЕО: Як Віктор Медведчук повертався у владу за сприяння Петра Порошенка.

Відео Сергій Лещенко