Медведчук з дружиною терміново перетнув кордон з Кримом, та в’їхав на окупований півострів

 

Сьогодні народний депутат Віктор Медведчук в супроводі громадян Чалого, Засенко, Галишин і пані Марченко на мікроавтобусі «Мерседес» виїхав в Крим через КПВВ «Каланчак». Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Медведчук з дружиною терміново перетнув кордон з Кримом
Медведчук з дружиною терміново перетнув кордон з Кримом
 

Ніхто не сумнівається в тому, на кого насправді працює пан Медведчук і його політичний придаток «ОПЗЖ», більш того, він цього не приховував з моменту свого дивного «воскресіння» в українській політиці у 2015 році, при правлінні експрезидента Петра Порошенка.

Після цього був спецстатус, окремий повітряний коридор, щоб він не витрачав зайвий час, торгуючи життями українців, потім він просто купив політичну силу та увійшов до парламенту. Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст і телеведучий Сергій Іванов.

Він зазначає, в парламенті «ОПЗЖ» представляє інтереси Путіна і зараз, очевидно, Медведчук перейшов до реалізації наступного пункту кремлівського плану – легалізації російської окупації Криму в Україні. Саме для цього він, бувши народним депутатом і носієм державної таємниці відкрито, не ховаючись, їде автомобілем в Крим, щоб показати, що окремий шар суб’єктів української політики визнає російську юрисдикцію півострова.

Журналіст також підкреслює, це не просто приниження держави, проти якого Росія розв’язала війну, це вчинок, на який повинна бути негайна реакція органів безпеки. Також, як і на дії співробітників Нацполіції України Чалого і Галишина, які чомусь супроводжують Медведчука на окупованій території.