“Це ФСБ зламало аккаунт”: Федина заявила що скандальний пост про Зеленського не Марусі Звіробій

 

Федина заявила що скандальний пост про Зеленського не Марусі Звіробій

 

Подруга за подругу. Після скандального поста, ще не менше скандальної волонтерки, та учасниці війни на Донбасі Марусі Звіробій на її захист стала подруга Софія Федина.

Нагадаємо что днями, на своєму акаунті в телеграм Звіробій опублікувала пост де почала ображати і погрожувати президенту Володимиру Зеленському та його сім’ї.

Федина заявила что скандальний пост про Зеленський НЕ Марусі Звіробій
Федина заявила що скандальний пост про Зеленського не Марусі Звіробій
 

>

Зокрема волонтерка натякнула що з гарантом може відбуватися щось жахливе, як з царською сім’єю, та порадила всім Зеленським емігрувати до Ізраїлю.

Сьогодні на захист Марусі Звіробій стала її подруга по скандальних заяв, та депутат парламенту від “Європейської солідарності” Софія Федина.

Федина заявила що прочитала скандальні висловлювання подруги, й після того як поспілкувалися з нею, то стало ясно що її телеграм-акаунт був зламаний хакерами російського ФСБ.

“Мені Маруся зізналася що її акаунт був зломаний, скоро можуть і мій хакнуть”, – заявивши Федина.

Але що найцікавіше, що версії про хакерську атаку на акаунт Звіробій в телеграм з’явилося після великого шуму в соцмережах через пост про сім’ю президента.

Ми раніше також повідомляли що в п’ятницю, 19 червня відбудеться судове засідання з приводу порушення карантину президентом України Володимиром Зеленський та головним санітарним лікарем Віктором Ляшком.

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------