“Ви здохнете як царська сім’я”: Маруся Звіробій тепер почала погрожувати цілій родині Зеленських

Маруся Звіробій тепер почала погрожувати цілій родині Зеленських

Волонтер, ветеран АТО Маруся Звіробій (Олена Біленька), коментуючи інформацію про інфікування на COVID-19 першої леді України, подружжя Володимира Зеленського Олени, заявила, що українців не цікавить здоров’я президентської сім’ї та пророкує їй долю царської сім’ї.

Маруся Звіробій тепер почала погрожувати цілій родині Зеленських
Маруся Звіробій тепер почала погрожувати цілій родині Зеленських
 

Як написала Звіробій в соцмережі, поки нинішня влада буде знущатися над обвинуваченими у вбивстві російсько-білоруського журналіста Павла Шеремета в Києві: Яною Дугаровою, лікарем-волонтером Юлією Кузьменко та її співмешканцем, музикантом Андрієм Антоненко та подружжям Грищенко, доля сім’ї президента, по її переконанню, нікого не цікавить.

Порівнявши Зеленського з царем, вона пригрозила йому повішенням за ноги, «за знищення української держави». Щоб цього не сталося, Звіробій радить подружжю Зеленського мігрувати в Ізраїль.

Варто відзначити, весь пост написаний у властивій манері з нецензурною лексикою.

 

Попри те, що Генпрокуратура України відкрила проти Звіробій і її подруги нардепа Софії Федини кримінальні справи за заклики до вбивства президента і повалення державної влади, вона продовжує брудні нападки на президента України Володимира Зеленського.