Геращенко знову накинулася на президента

Ірина Геращенко, депутат парламенту від «Європейської солідарності», вважає що президент України Володимир Зеленський в майбутньому може стати диктатором. Свої роздуми про це вона опублікувала в Facebook.

Геращенко знову накинулася на президента
Геращенко знову накинулася на президента

Депутат вважає команду Володимира Зеленського непрофесійною, яка не має ідеології і принципів, здає українські інтереси і стала символом хаосу в країні.

Також Геращенко зазначила, що з приходом Володимира Зеленського до влади нібито зникло громадянське суспільство, яке заснуло «летаргічним сном».

«Сьогодні дуже сильна опозиція і сильне громадянське суспільство. Важливо, щоб воно вийшло з летаргічного сну. Тому що після цього зе- водевілю буде один позитив – люди сподіваються популізму, перехворіють зеленовірусом і буде попит на сильну руку, а отже, після хаосу зможе прийти диктатура. І це дуже небезпечно», – написала вона.

“Ви побачте аж ядом почала бризкати коли владу відібрали й красти не дають”, – пишуть в коментарях користувачі

 

 Джерело

Як ми уже розповідали, скандальний боксер Олександр Усик зробив різку заяву про Володимиоа Зеленського. Під час онлайн-інтерв’ю з українським журналістом Дмитром Гордоном, Усик заявив, що для того, щоб Україна розквітала, президенту потрібна професійна команда, а у Зеленського вона відсутня, тому в країні багато проблем.

 

One thought on “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.