“Не треба робити з себе царя”: Володимир Зеленський поставив на місце нардепа-ресторатора Тищенко. Відео

Зеленський поставив на місце нардепа-ресторатора Тищенко

Президент України Володимир Зеленський відчитав депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, ресторан якого начебто працював в Києві під час карантину.

Про це розповів заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко на телеканалі ICTV в програмі Свобода слова”.

Зеленський поставив на місце нардепа-ресторатора Тищенко
Зеленський поставив на місце нардепа-ресторатора Тищенко
 

Як відомо раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що ресторан Миколи Тищенко «Велюр» в українській столиці продовжує працювати, попри заборону, введену в країні через епідемію коронавірусу. За словами Тимошенко, ніхто з підприємців не має права порушити встановлені обмеження.

«У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом (Тищенко – ред.). Дійсно, ніхто не може працювати. Я сподіваюся, що це буде приклад для інших народних депутатів: якщо ти народний депутат – не треба робити з себе якогось царя чи ще когось. Не можна всім ресторанам працювати», – сказав заступник голови офісу Володимира Зеленського.

Тимошенко додав, що даний випадок буде прикладом для всіх депутатів від партії влади.

 

Як ми уже повідомляли, на днях розбурхала новина про те, що в Черкасах рішенням виконкому було вирішено послабити дію карантину вже 1 травня. Такий стан справ обурив президента Володимира Зеленського, який у своєму зверненні порадив чиновникам не плутати поняття “децентралізація” і “автономії”.