Українці сказали ГЕТЬ: майже 75% українців підтримують зняття недоторканності з Порошенко


Майже 75% українців підтримують зняття недоторканності з Порошенко

Більшість українців схвалюють готовність фракції «Слуга народу» підтримати зняття недоторканності з народного депутата і екс-президента України Петра Порошенка. Відповідні дані в середу, 27 листопада, привів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Раніше перший заступник керівника фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що члени фракції готові підтримати рішення про зняття недоторканності з Порошенком в тому випадку, якщо воно потрапить до порядку денного.

 

снятие неприкосновенности с порошенко
Снятие неприкосновенности с Порошенко

 

За даними соціологів, позитивно до заяви поставилися 74% опитаних. У той же час 21% респондентів не підтримують зняття недоторканності з екс-президента.

Днями Госбюро розслідувань повідомило Генпрокуратуру про отримання Порошенко статусу підозрюваного у двох кримінальних справах замість статусу свідка.

У зв’язку з цим в відомство було направлено клопотання про зняття депутатської недоторканності з політика і притягнення його до кримінальної справи, однак для початку необхідно отримати відповідний дозвіл у Верховній Раді.


Як ми уже повідомляли сьогодні в ранці СБУ нагрянуло з обшуком до Марусі Звіробій, яка разом з депутатом Фединою обговорювали вбивство Зеленського

 

Загрузка...