СБУ нагрянуло з обшуком до Марусі Звіробій, яка разом з депутатом Фединою обговорювали вбивство Зеленського. Відео

СБУ нагрянуло з обшуком до Марусі Звіробій, яка разом з депутатом Фединою обговорювали вбивство Зеленського

 

Сьогодні з самого ранку детективи Госбюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтера та ветерана АТО Марусі Звіробій, яка разом з нардепом Софією Федіної ображали і погрожували вбивством президента Володимира Зеленського.

 

СБУ нагрянуло з обшуком до Марусі Звіробій
СБУ нагрянуло з обшуком до Марусі Звіробій

 

Обшуки проходять в приватному будинку в Калинівці Київської області. Силовики прибули до Звіробій рано вранці, близько 6:30.

На відео, опублікованому самою Звіробій в Facebook, чутно, що слідчі ГБР обіцяють висадити двері, якщо їх не впустять. Крім того в досить жорсткій формі вони зажадали від волонтера припинити зйомку і віддати їм мобільний телефон.

При обшуку присутні співробітники СБУ і спецпідрозділ «Альфа».

 

 

Раніше Госбюро розслідувань направило в Генпрокуратуру проект повідомлення про підозру в погрозі вбивством щодо президента України чинному народному депутату України фракції «Європейська Солідарність» Софії Федині і волонтеру, учаснику АТО / ООС на Донбасі Марусі Звіробій.

Як ми повідомляли, 26 жовтня в Facebook було опубліковано спільне відео Федини і Звіробій, на якому вони з використанням ненормативної лексики критикують візит президента Зеленського в Золоте та його зустріч з добровольцями. При цьому жінки брудно ображали президента і погрожували йому вбивством.