“Зміни радісну фізіономію!” Зеленського почали ображати за начебто неправдиву скорботу за рейсом МАУ

Зеленського почали ображати за начебто неправдиву скорботу за рейсом МАУ

За те що президент України Володимир Зеленський не став міняти життєрадісне фото в соцмережах, після трагедії з українським лайнером в Ірані, на нього почали вішати всіх собак.

 

Зеленського почали ображати
Зеленського почали ображати за начебто неправдиву скорботу

 

В мережі Facebook президент Володимир Зеленський змінив фото обкладинки – поставив свічку на чорному тлі. Але аватарка залишилася старою – на ній президент посміхається.

«Та не звертай уваги. Відпочивай»Пане Президенте, як Вам відпочивалось в Омані?»- почали дорікати користувачі главу держави, вважаючи його скорботу і співчуття нещирими.

Також невдоволені користувачі звернуло увагу, що на сторінці в Twitter повідомлення про авіакатастрофу розмістили під обкладинкою з побажанням «Веселого Різдва».

 

Як ми уже повідомляли лідер української партії «Свобода» Олег Тягнибок вважає, що Росія може бути причетна до краху Boeing «Міжнародних авіаліній України» (МАУ) в Ірані.


Також сьогодні, 8 січня, іранські сили провели військову операцію “Мученик Сулеймані”, в ході якої атакували військові бази США в аль-Асада і Ербілі. Однак Дональд Трамп відмовився виступати зі зверненням до нації, а просто зробив пост в Twitter. Відзначається, що він готує відповідь на дії Ірану на 9 січня

загрузка...

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja