Іран атакував військові бази США. Третя світова розпочнеться 9 січня?

Іран атакував військові бази США. Третя світова розпочнеться 9 січня?

Іран атакував військові бази США

Президент США Дональд Трамп відмовився виступати по телебаченню зі зверненням до нації після того, як Іран провів удар по військових базах США. Відзначається, що велике заяву перенесли на 9 січня.

 

Іран атакував військові бази США
Конфликт США ИРАН
 

 

Сьогодні, 8 січня, іранські сили провели військову операцію “Мученик Сулеймані”, в ході якої атакували військові бази США в аль-Асада і Ербілі. Однак Дональд Трамп відмовився виступати зі зверненням до нації, а просто зробив пост в  Twitter. Відзначається, що він готує відповідь на дії Ірану на 9 січня.

У Twitter Трамп зазначив, що все добре, незважаючи на удар військових сил Ірану по двом американським базам.

 

 

Він зазначив, що проводиться оцінка збитку, який був нанесений США. Про загиблих він нічого не написав, хоча в Ірані запевнили, що їх близько 80 осіб.

Також Трамп підкреслив, що в Америці кращі з усіх збройні сили, які прекрасно обладнані.

Раніше повідомлялося, що в разі якщо США почнуть проводити атаки у відповідь на дію Ірану щодо баз в аль-Асада і Ербілі, Корпус вартових ісламської революції готовий провести атаки на території США.

До цього повідомлялося, що іранські сили провели військову операцію “Мученик Сулеймані”, яка, за даними влади, є відповіддю на вбивство іранських громадян в Багдаді в ході ракетної атаки США. За попередніми даними, загинуло близько 80 осіб.

Відео Youtube euronews

Конфликт США ИРАН


Нагадаємо що п’ятий президент України Петро Порошенко закликав нинішньому главі держави Володимиру Зеленському невідкладно зателефонувати прем’єру Австралії, яка страждає від руйнівних пожеж