Зеленський сам зайшов за кавою в один з супермаркетів Бахмута

Сьогодні Володимир Зеленський відвідав Донеччину з офіційним робочим візитом. Президент відправився на Донбас щоб відвідати наметове містечко, де знаходяться військові які захворіли на COVID-19.

Зеленський сам зайшов за кавою в один з супермаркетів Бахмута
Зеленський сам зайшов за кавою в один з супермаркетів Бахмута

А в Insatgarm, у пабліку “Zecoffee” розмістили відео, на якому Володимир Зеленський відвідав магазин АТБ.

Було сказано, що прессекретар президента Юлія Мендель заявила, що Зеленський зайшов в АТБ купити солодощів і кави.

“На Донеччині президент Зеленський вирішив купити кави та солодощів. Звичайний продуктовий магазин в Бахмуті. 5-хвилинна зупинка і спілкування з людьми”, – написала Мендель свій меседж.

На відео видно, як Зеленський розраховується на касі, а люди стоять віддалік, притулившись до стін. Інтерес переборював інші бажання та емоції. Не рідко побачиш президента країни у своєму магазині, що не кажи.

“Президент в нашому магазині?”,  “Він як ми, простий чувак?”, “Да нерідко побачиш президента в магазині”, – коментують адекватні люди під відео.

Як ми також розповідали, сьогодні президент Володимир Зеленський на Донеччині подякував українським воїнам за мужність та витримку. Він заявив що це найвдаліше перемир’я з останніх 20-ти, які були проголошені раніше. “Це найспішніше перемир’я з попередніх 20-ти”. В.Зеленський – ВІДЕО