“Він вважає, що монарх”. Зеленський розкритикував Порошенка за чутки про втрату безвізу. Відео

Зеленський розкритикував Порошенка за чутки про втрату безвізу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поділяє позицію західних партнерів щодо необхідності проведення прозорого конкурсу на посаду глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Про це в п’ятницю, 18 вересня, глава держави сказав на пресбрифінгу під час робочого візиту в Івано-Франківську область.

Зеленський розкритикував Порошенка за чутки про втрату безвізу
Зеленський розкритикував Порошенка за чутки про втрату безвізу

“У нас нормальна комунікація з нашими західними партнерами. Я розумію, що мова йде про склад комісії Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Я уважно читав те, що заявили західні партнери, представники тих чи інших посольств в Україні. Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія дуже уважно працювала, прозоро працювала і прозоро відбирала майбутнього професійного керівника САП. Я повністю поділяю їх думки, повністю їх підтримую. Вважаю, що по-іншому і бути не може “, – сказав Зеленський.

Також президент відмовився коментувати заяви українських політиків про загрозу втрати Україною безвізового режиму з Європейським Союзом, через те, що у них немає повноважень “ні надавати безвіз, ні відбирати” його.

“Я знаю, хто поширює цю інформацію, мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка до цього часу вважає, що він “монарх” України, “господар” України. Хоча у цієї людини було п’ять років, щоб показати та відбудувати Україна”, – сказав Зеленський, натякаючи на свого попередника на посту президента Петра Порошенка.

Раніше лідер “Європейської солідарності” заявив, що партія вимагає переглянути рішення Верховної Ради щодо формування конкурсної комісії з відбору нового глави САП. Порошенко стверджував, що дії парламенту поставили під загрозу безвізовий режим з ЄС.

Відео Офіс Президента України

Як ми раніше розповідали, президент Володимир Зеленський зробив жорстку заяву про останні корупційні новини з депутатом парламенту Олександром Юрченком. Так президент закликав правоохоронні органи більш рішуче, та швидше реагувати на корупційні діяння українських політиків: “Міністр ти, чи депутат, ти повинен знати: якщо вкрав – сядеш, якщо брав хабар – сядеш”. В.Зеленський