“Вони хочуть подобатися всім”: Зеленський відреагував на  “бунт” мерів “червонозоних” міст. Відео

Зеленський відреагував на  “бунт” мерів “червонозоних” міст

Український президент Володимир Зеленський сьогодні заявив, що місцеві ради, які протестують проти жорстких карантинних заходів, хочуть завоювати симпатії жителів перед виборами.

Про це президент заявив під час робочої поїздки до Хмельницького.

Зеленський відреагував на  "бунт" мерів "червонозоних" міст
Зеленський відреагував на  “бунт” мерів “червонозоних” міст
 

«Я не розумію, хто з ким воює. Я ні з ким не воюю. Може, це для них смішно звучить, але все ті бунтарі, як я розумію, перед місцевими виборами хочуть подобатися людям. Все відкривати, дати можливість ходити без масок …», – сказав Володимир Зеленський.

Президент також відзначивши, що в країні може не вистачити місць в лікарні для пацієнтів з коронавірусом.

«Наприклад, Івано-Франківська область. Якщо там така кількість хворих, чому область повинна бути схожа на Італію, де не вистачає лікарняних ліжок … І я хочу ходити без масок в магазин і в школу, кожна людина хоче. Але ми держава і повинні захищати людей не дивлячись на те, що щось може не подобається».

На відео з 10 хвилини.

Відео 112 Украина

Як ми також розповідали, колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook спростував чутки стосовно створення найближчим часом партійного проєкту з Андрієм Богданом: “Я повністю підтримую президента Зеленського”.