Фокін – ВСЕ: Зеленський підписав наказ про його звільнення з групи перемовників по Донбасу

Зеленський підписав наказ про звільнення Фокіна з групи перемовників по Донбасу

Вітольда Фокіна вивели зі складу української делегації та звільнили з посади першого заступника глави делегації.

Зеленський підписав наказ про звільнення Фокіна
Зеленський підписав наказ про звільнення Фокіна
 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким експрем’єр-міністр Вітольд Фокін був виключений із групи перемовників по Донбасу, та був виведений з її складу.

Це сталося на наступний день після його скандальної зустрічі з парламентаріями, під час якої Фокін, зокрема, заявив, що не бачить ознак того, що на Донбасі Росія веде війну з Україною.

В Офісі президента пояснили, що робота української делегації в Тристоронньої контактній групі продовжиться на основі чіткого розуміння повного контролю Росією окупованих територій України.

Також на сайті президента наголошується, що Володимир Зеленський констатував – Вітольд Фокін відступив, перш за все, від «справедливої оцінки тимчасової окупації Росією Криму, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської області нашої держави».

Як ми також повідомляли, сьогодні минулий генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив що лікуються від онкологічного захворювання: Позаду і 8 годинна операція, а попереду – хімієтерапія”. Ю.Луценко