Володимир Зеленський і Дмитро Разумков пройшли експрес-тести на коронавірус COVID-19

Зеленський і Разумков здали тести на COVID-19

Тести на COVID-19

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков здав тест для діагностики коронавируса. Відзначається, що, згідно з результатами тестів, у Разумкова не виявили коронавірус. Про це повідомляє “112.ua”.

“Сьогодні вже відомий результат тесту. Все нормально. Все добре. У голови Верховної Ради немає коронавируса” повідомляють українські ЗМІ.

тести на COVID-19

Як також повідомляє телеграм-канал Леґітимний, посилаючись на власні джерела, Президент України Володимир Зеленський теж здавав аналізи на коронавірус. Аналізи показали негативний результат.

Як зазначається, президент регулярно буде проходити цю процедуру з метою безпеки.

Президент в цей момент звів всі контакти до мінімуму, він спілкується тільки з “найближчим” оточенням. Ці запобіжні заходи вжито заради блага всієї країни.

 

Тести на COVID-19

Зеленський здав аналізи! Все відбулось пізно вночі. Разумков приголомшений

Як ми уже розповідали, народний депутат України з депутатської групи “Довіра” Сергій Шахов захворів на коронавірус. Таку інформацію він сам озвучив в соціальній мережі в середу, 18 березня.Відео

А харківський мер Геннадій Кернес оскандалився, зробивши цинічний коментар про померлих від коронавируса громадян Італії: “В Італії ніхто вже не їздить, там одні трупики”. Відео