Зеленський поступив як людина і зворушив всю Україну: перший президент, який не поступив як барига

Зеленський поступив як людина, і зворушив всю Україну

Продавати землю не будуть

У період карантину та під час дії обмежувальних заходів у зв’язку з коронавірусів, Рада не буде розглядати питання про відкриття в Україні ринку землі. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Повідомляється про зняття з порядку денного питання про ринок землі в період карантину. Нібито, в президентській команді вирішили, що продаж землі є неприпустимою в період спаду у світовій економіці для поліпшення економічної ситуації.

Продавати землю не будуть

З введенням в Україні карантину при продовженні роботи Ради, багато хто вважав, що влада планує скористатися поширенням коронавируса в своїх цілях. Так, карантин заборонив проведення масових заходів зі скупченням більше 200 чоловік в одному місці.

Опозиційні політики тут же вирішили, що Володимир Зеленський і чинна влада скористається фактичною забороною на проведення мітингів і в експрес режимі прийме законопроект про відкриття ринку землі.

Мабуть, основна увага влади і депутатів буде направлено на боротьбу з поширенням коронавирусной інфекції, а не на прийняття спірних законів.

 

Продавати землю не будуть
Klymenko Time – Продавати землю не будуть

Як ми також розповідали, народний депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик з «95 Кварталу», спровокував дорожньо-транспортну пригоду неподалік від будівлі парламенту України.

Також знаменитий український боксер Олександр Усик в бесіді з американськими журналістами попросив використовувати при зверненні до нього російський варіант імені: «Не називайте меня Олександр, я Александр». Відео