“Коли він мене побачив, то з такою швидкістю рвонув, що я сміявся”: Як Порошенко втікав від Саакашвілі. Відео

 

Саакашвілі розповів, як Порошенко втікав від нього

 

Нещодавно Михайло Саакашвілі поділився цікавою історією про експрезидента України Петро Порошенко, а також прокоментував спілкування з Володимиром Зеленським. Про це він розповів в ефірі «24 каналу».

Журналістка телеканалу поцікавилася в експрезидента Грузії чи підтримує він будь-який зв’язок з Петром Порошенком.

Саакашвілі розповів, як Порошенко втікав від нього
Саакашвілі розповів, як Порошенко втікав від нього
 

>

«Ні, я його не зустрічав. Ми тільки раз зустрілися на львівському джазовому фестивалі. Коли він мене побачив, він з такою швидкістю біг, що мені було дуже смішно за цим спостерігати. У мене немає і бажання з ним спілкуватися. Я б сказав, що цю сторінку свого життя я вже закрив», – розповів Михайло Саакашвілі.

Також у Саакашвілі запитали, чи зустрічалося серед Порошенко і його оточення використання держави для того, щоб примножити свої статки, на що він відповів ствердно.

«Звичайно, що використовували. Мене цікавить питання, чому правоохоронні органи зараз не можуть чогось знайти. Коли я чую, що його можуть звинувачувати в тому, що він когось не так призначив або не так щось підписав в міжнародних відносинах, я вважаю, що це непереконливо. Треба йти за грошима, знайти гроші», – заявив Михайло Саакашвілі.

Вкінці програми Саакашвілі прокоментував персону чинного президента України Володимира Зеленського. За його словами, президент Зеленський є тією людиною, яка хоче допомогти пересічним українцям.

Розповідь про Петра Порошенка на 31 хв. 30 секунд відео.

 

Як ми уже розповідали раніше, Михайло Саакашвілі розніс Юрія Бойка на очах всієї країни, в програмі Савіка Шустера “Свобода слова” – “Ворюга звідки у тебе мільярди?”. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------