Україна в ЖАЛОБІ! Загибель елітних снайперів СБУ: В сьому винна суперзброя, що з’явилася на Донбасі

Україна в ЖАЛОБІ! Загибель елітних снайперів СБУ: В сьому винна суперзброя, що з’явилася на Донбасі

 

Сьогодні на Донбасі загинули два співробітники СБУ, це снайпери Київського ЦСО «Альфа», які виконували особливі завдання в «сірій зоні». Їх ліквідували нібито за допомогою новітнього комплексу виявлення.

Про цей факт на своїй сторінці в Facebook повідомив член партії УНА-УНСО Назар Приходько.

 

Загибель елітних снайперів СБУ
Загибель елітних снайперів СБУ
 

 

Снайпери які загинули це Денис Волочай та Дмитро Каплунов, вони виконували контрснайперскі завдання в «сірій зоні», коли їх «накрило міною прямою наводкою». На думку Назара Приходько, сепаратисти для виявлення українських військових нібито використовували новітній комплекс виявлення вартістю в 400 тисяч доларів.

«А тепер увага: на тому напрямку, де працювали Дмитро та Денис, військові снайпери не дуже-то і хочуть працювати, бо окупантам завезли, цитую: «Штуку, яка дуже заважає працювати».

Ця штука – це новітній комплекс виявлення, вартістю 400 тисяч доларів! Крім цього у них тепер є «штука», яка зчитує всі месенджери: Ватсап, Телеґрам, Сигнал, (про Вайбер взагалі мовчу).

Їх просто запеленгували, коротше кажучи. Міномети проти снайперів задіюються тоді, коли відстань до них вище 1800 метрів. Виявити снайперів ЦСО «Альфа» з такої відстані без спеціальної апаратури практично неможливо (і це дійсно так).

Коротше – окупанти в шахтах «знайшли» чергову новітню зброю.

Можу ще розповісти наступне: Денис Волочай був одним з кращих снайперів нашої національно-визвольної війни. Справжня «Тиха смерть», – журиться Назар Приходько.

 

СБУ

 

Також він розповів, що обидва снайпера, які виконували бойові завдання в «сірій зоні», були в званні підполковників.

Відзначимо, що інформація про загибель снайперів була офіційно підтверджена в прес-службі СБУ

Джерело Загибель елітних снайперів СБУ